SON DAKİKA

YAŞAM’DAN HAYATA İLK ADIM: ÇOK ÖZEL BİR KLİNİK

Bu haber 21 Şubat 2020 - 11:18 'de eklendi ve 184 views kez görüntülendi.

GatezeKemer yazarı Doktor Emin Ali Tütüncü, bütünsel bir tıbbi yaklaşımın hakim olacağı kliniğini açtı. Tütüncü, açılışta biyofrekans sistemini de tanıttı

15 yıldır Kemer özel Yaşam Hastanesi bünyesinde turizm, işyeri ve acil hekimlikleri yapan Dr. Emin Ali Tütüncü son yıllarda popülerleşen geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında yoğunlaşmak için hastaneden ayrıldı ve Antalya Liman mahallesinde bir klinik açtı. Mesleki, ekonomik ve sosyal olarak bambaşka bir hayata ilk adımını attığı bu günde eski mesai arkadaşları da kendisini yalnız bırakmadı.

02.02.2020 günü, bahar aylarını aratmayan bir günde kokteyl tarzında yapılan açılış sıcak bir ortamda, keman melodileri eşliğinde devam etti. Antalya’daki resmi ve özel sağlık kurumları ile turizm ve emlak sektörlerinden temsilcilerin katıldığı organizasyonda Dr. Emin Ali Tütüncü konuklarına biyofrekans sistemini tanıtıp bazı detoks uygulamaları da yaptı.

Açılışa Antalya Acil Hizmetleri Başkanı Dr. Fatih Gülşen, Antalya Yaşam Hasta- neleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cemal Özkan ve Yardımcısı Dr. Tülin Özkan, Antalya Yaşam Hastaneleri Turizm Koordinatörü Dr. Tanju Ergin, ASV Yaşam Hastanesi Başhekimi Dr. Yasemin Zennecioğlu, Kemer Yaşam Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Yusuf Akıncıoğlu, Crystal Tat Beach Resort Genel Müdür Yardımcısı Şeyhsuvar Zennecioğlu, Remax Neo uzmanları Şerife Şekerci ve dostları katıldı.

Akupunktur, akufrekans ve biyofre- kans gibi uygulamalarla bütünsel tıbbi bir yaklaşımın hakim olacağı kliniğinde temel ilkesini “şifa” olarak ifade eden arkadaşımız Dr. Emin Ali Tütüncü’ye başarılar dileriz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.