SON DAKİKA

SOYGUN ŞÜPHELİSİ ARANIYOR

Bu haber 19 Ocak 2020 - 13:17 'de eklendi ve 159 views kez görüntülendi.

28 Aralık akşamı kapanma saatinde zincir süpermarket mağazasına girerek soygun girişiminde bulunan şüphalinin yakalanması için çalışmalar sürerken bir sonuç alındığına ilişkin bilgiye ulaşılamadı.

D-400 Karayolu’nun Göynük Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan süpermarkete kapanış saatine yakın içeri giren 20 yaşlarında, yüzünü atkıyla kapatmış olan şüpheli, bir süre mağaza içinde dolaşmış, sonra silahını çekerek kasaya yaklaşmış ve cebinden çıkardığı poşeti, kasiyer kızın önüne fırlatarak görevlilerden paraları poşete doldurmalarını istemişti. Şüpheli, isteğinin yapılması için 5 e kadar sayacağını söylemiş ve saymaya başlamışken çalan dahili telefona bir erkak çalışanın cevap vermesi üzerine apar topar mağazayı terkederek karanlığa karışmıştı.

GazeteKemer’in ulaştığı olayla ilgili güvenlik kamerası görüntülerinde, mağazanın kapanma hazırlıklarını yapan personelin dışarıdaki ürünleri mağaza içine aldıkları sırada şüphelinin girişi, özellikle donmuş gıda reyonunda oyalanıırken ürünleri dikkatle inceleyişi yer alıyor. Soyguncunun silahını çekerek kasaya yaklaşma görüntülerinde ise o sırada kasayı kapatmaya hazırlanan kasiyer kızın, elindekini içine atarak kasanın kapağı- nı aniden kapatması dikkat çekiyor. Görüntüler, silahını kasiyer kıza ve diğer çalışanlara doğrultan şüphelinin eliyle işaret ederek saymaya başlaması ve çalan telefona bir erkek çalışanın cevap vermesinden sonra mağazayı hızla terketmesiyle sona eriyor.

GazeteKemer

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.