SON DAKİKA

MHP İL BAŞKANI DURGUN KEMER İLÇE’Yİ ZİYARET ETTİ

Bu haber 31 Ekim 2019 - 12:00 'de eklendi ve 368 views kez görüntülendi.

MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun ve Yönetim Kurulu üyeleri Kemer ilçe teşkilatını ziyaret etti. Hilmi Durgun, kısa bir konuşma yaptığı ziyarette, Avukat Ramazan Beyrek’e de MHP rozeti taktı.

Ziyarette konuşan MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara, görev kısa süre önce başlayan Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun ve Yönetim Kurulu üyelerine başarı dileklerinde bulundu ve har zaman yanında olduğunu belirtti. 

Ziyaretin basına açık bölümünde kısa bir konuşma Hilmi Durgun da, ilçelerdeki istişare toplantılarının 5. sini Kemer de yaptıklarını belirterek, “Mİlliyetçi Hareket Partisi’nin güçlü olması, büyük olması, muktedir olması demek Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin güçlü olması demektir. Türk Devleti’nin ve Türk Milleti’nin güçlü olması demektir…Partimize mensup tüm dava arkadaşlarımızı tüzüğümüzde yazan tüzüğümüzde emredilen hususlar üzerinde etkin, verimli ve başarılı bir şekilde çalışma koşuluyla fayda ve katkı sağlaması gerekmektedir. Kendi içimizdeki bazı kırgınlıklar, kızgınlıklar geçmişe dair kısıntılar var ise bunların tamamının üzeri çizilerek önümüze bakmamız gerekiyor. Genel Başkanımızın 1991 yılında işaret ettiği 2023 vizyonuna doğru ilerlemekteyiz.” diye konuştu ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin “”Kırılan, darılan, üzülen amma velakin aklı hala üç hilal de olan kendisini bizimle hisseden ne kadar insan varsa, partimizin kapıları ve gönlümüz sonuna kadar açıktır. Hepsinin başımın üzerinde yeri var”  sözlerini hatırlatarak daveti tekrarladı.

Konuşmanın ardından, Avukat Ramazan Beyrek’e parti rozeti takıldı. İl Başkanı Hilmi Durgun, “Genel başkanımızın çağrısına icabet eden Avukat Ramazan Beyrek’e davamıza, partimize, Kemer’imize nice iyi hizmetler etmesi temennisiyle rozetini takarak hoşgeldiniz diyorum” sözleriyle Beyrek’e rozetini taktı. Daha sonra istişare toplantısına geçildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.