SON DAKİKA

KEMER’İN GÖBEĞİNDE YIKIM VANDANLIĞI!

Bu haber 22 Mart 2020 - 9:45 'de eklendi ve 479 views kez görüntülendi.

Kemerin göbeğinde bazı kişilerin kazma kürek ve iş makinesiyle yaptıkları yıkım karakolluk oldu.

Merkez Mahallesi (eski Hastane Caddesi) Şehit Piyade Er İsmet Sevinç Caddesi 8 numaralı binanın altında bulunan mağaza, yaklaşık bir yıl önce icradan satışa çıktı ve Mustafa S. isimli işadamı tarafından satın alındı. Satılan mülkün eski sahibi Fevziye G. ihaleye itiraz etti ancak itirazı reddedilince yeni sahibi tapusunu alarak mülkün sahibi oldu.

Süreç tamamlandı derken, mülkün yeni sahibinin tapuyu almasından 10 gün sonra akıllara durgunluk veren bir vandallık yaşandı.

Deri mağazası olarak dizayn edilmiş mağaza katı, bazı kişiler tarafından yıkılmaya başlandı. Mülk sahibinin şikayeti üzerine taraflar karakolluk olurken yıkımın da duracağı sanıldı ancak  böyle olmadı. Hemen ertesi günün akşamında mülkün eski sahibi FGevziye G.’ün damadı olduğu belirtilen Ümit B., Ersan. M. ve Alper A., küçük bir iş makinesiyle gelerek mağazanın yıkımına devam etti. Binayı savaş alanına çevirdikten sonra iş makinesini bir kamyonete yükleyen kişiler, bir vatandaşın ihbarı üzerine yakalanarak karakola götürülerek ifadeleri alındı.

Olayı haber alan yeni mülk sahibi de karakola gelerek şüphelilerden şikayetçi oldu. Mülk sahibi, Fevziye G.’den de azmettirici olduğu iddiasıyla şikayetçi oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.