SON DAKİKA

KAYIP BUSE’NİN BABASINI UMUTLANDIRAN 85 NOKTA

Bu haber 20 Haziran 2019 - 12:34 'de eklendi ve 140 views kez görüntülendi.

ACILI BABA O NOKTALARI ELİNDE SPREY BOYA İLE İZLEDİ

Hortum faciasında kayboluşunun 147. gününde Kader Buse Acar’ı bulma umuduyla jandarma ekibi dedektörle arama yaparken, baba Ahmet Acar da elindeki sprey boya ile cihazın sinyal verdiği noktaları işaretleyerek numaraladı. Çalışmada 85 noktadan sinyal alınarak işaretlendi.

UMUT BUSE’NİN ÜZERİNDEKİ TAKILARDA

Annesi Ayla Acar’la birlikte bulunduğu otomobilin hortuma kapılması ve sele kapılması sırasında kaybolan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Kader Buse Acar’ın bulunabilmesi için aile; talihsiz kızlarının üzerinde bulunduğu bilinen bileklik, kolye, yüzük, saat, dere yatağında bulunan küpesinin diğer teki, cep telefonu, taşınabilir şarj aleti gibi altın ve metal içeren malzemelerin sinyal vereceği olasılığına umut bağladı.

ACILI BABA SPREY BOYA İLE İŞARETLEDİ.

Antalya İl Jandarma Alay Komutanlığı’nın görevlendirdiği arama timi, Ağva Deresi’nde Buse’nin bulunabileceği değerlendirilen ve geçtiğimiz günlerde bir kısmı iş makineleriyle kazılan bölümde çalışma yaptı. Buse’nin babası Ahmet Acar da dedektörle arama yapan jandarma ile birlikte dolaşarak cihazdan kuvvetli sinyal gelen noktaları sprey boya ile işaretledi ve her birine numara verdi. İşaretlenen 85 nokta önümüzdeki günlerde kazılmaya başlanacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.