SON DAKİKA

KARABUCAK’IN KATLİNE MEKTUPLU TEPKİ

Bu haber 16 Ocak 2020 - 13:00 'de eklendi ve 152 views kez görüntülendi.

Kemer’in her gün biraz daha ranta kurban edilen bölgelerinden biri olan Karabucak mevkiinde oturan 78 yaşındaki Musa Kavuz,  tarım alanlarının ilgili kurumların başındaki kişilerin göz yumması yüzünden otel molozları ve pislikleriyle doldurulmasına GazeteKemer’e mektup göndererek tepki gösterdi. Musa Kavuz’un hedefinde, Tarım İlçe Müdürlüğü vardı.

Mektubunda, bu toprakların bir avucunda dahi atalarımızın kanı bulunduğunu ifade eden Musa Kavuz, şikayet edildiği halde bu tarım arazilerinin tapulu olduğunu söyleyerek otel pislikleriyle doldurulmasından Tarım İlçe Müdürlüğünü sorumlu tuttu.

13-14 senedir arazilerin otel pisliği altında olduğunu hatırlatan Kavuz, işlemlerin yasaya aykırı olduğunu belirterek “Kemer’deki yetkililer dairesinin kapısındaki şikayet ettiğin halde göz yumuyorlar. Demek ki bu göz yumanlarda korkarım bu rüşvete ortaktır ve de ekmeğin nereden kalktığı bilmiyordur. En kısa zamanda ekmeğin nereden geldiğini bilen bir memur varsa Kemer’de toprağı taşı çeken kamyonlar belirlenip hak ettikleri cezayı vermek lazımdır. Kim izin verdiyse cezasını alması lazımdır.” diye yazdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.