SON DAKİKA

KADIN MUHTARLARIN KEMER BULUŞMASI

Bu haber 21 Mart 2020 - 15:30 'de eklendi ve 350 views kez görüntülendi.

Antalya’daki bir grup kadın muhtar, Yeni Mahalle Muhtarı Münevver Erkal’ın kahvaltı davetinde buluştu. Yeni Mahalle Muhtarlık binasını da ziyaret eden kadın muhtarlar, Antalya’daki tüm kadın muhtarlar bir araya gelemese de ayda bir kez toplandıklarını ifade ettiler.

Konuk muhtarların armağanlar getirdikleri Yeni Mahalle Muhtarı Münevver Erkal, ziyaretleri iççin kadın muhtarlara teşekkür ederken, “ Ayda bir Antalya’nın kadın muhtarları ile bir araya geliyoruz. Mahallelerimizde yapılan çalışmalar hakkında, genel sıkıntılar ve çözümler konusunda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu toplantılarımız dayanışma toplantılarıdır, ziyaretime gelen kadın muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

31 Mart seçimlerinde Antalya’da seçilen toplam 20 kadın muhtarın görev yaptıkları ilçelerin uzaklığı sebebiyle mazeret bildirdikleri buluşmaya, Muratpaşa İlçesi Üçgen Mahalle Muhtarı Aynur Baycın, Kumluca İlçesi Altınyaka (Gödene) Mahalle Muhtarı Havva Karakuş, Konyaaltı İlçesi Uluç Mahalle Muhtarı ve Kadın Muhtarlar Derneği Antalya İl Temsilcisi Hülya Bozkurt, Döşemealtı İlçesi Yeşilbayır Mahalle Muhtarı Şükran Koray Taş, Muratpaşa İlçesi Etiler Mahalle Muhtarı ve Türkiye Muhtarlar Federasyonu Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi Nesrin Kuş, Konyaaltı Gürsu Mahalle Muhtarı ve Konyaaltı Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Özlem Saday katıldılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.