SON DAKİKA

ENGELLİLER İÇİN 3 MÜJDELİ HABER

Bu haber 20 Ocak 2020 - 11:00 'de eklendi ve 423 views kez görüntülendi.

Kemer Engelliler Derneği yeni yönetimi Kaymakam Murtaza Dayanç’ı ziyaret etti

Kemer Engelliler Derneği’nin Aralık ayında gerçekleştirdiği olağanüstü genel kurulda seçi- len yeni başkan Nur Batıbay Yanmış ve yönetim kurulu üyeleri Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç’ı makamında ziyaret etti.

Kaymakamlık bahçesinde engelli otoparkı

Ziyarette Kaymakam Murtaza Dayanç, dernek faaliyetlerine destek olacağını ifade etti ve dernek yönetiminin önerilerine hemen çözüm getirmeye başladı. Dayanç, ziyaret sırasında Kaymakamlık bahçesinde 3 araçlık engelli otoparkı düzenlenmesi için talimat verdi.

Engellilere özel kafe

Dernek yönetiminin engelli vatandaşlar için özel bir kafe düzelenmesi talebine de sıcak baktı ve bunu kendisinin de çok düşündüğünü belirterek hayata geçirilmesi konusundaki gelişmeleri takip edeceğini ifade etti.

Engellilere özel plaj

Kemer sahilinde engelliler için özel plaj oluşturulması fikrine de sıcak bakan Kaymakam Murtaza Dayanç, Sivil Toplum Kuruluşlarının kendisi için önem taşıdığını belirterek ziyaretleri ve önerilerinden dolayı Nur Batıbay Yanmış ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Yeni dernek yönetimi

Arslanbucak Mahallesi’nde bulunan dernek binasında yapılan genel kurulda Kemer Engelliler Derneği Başkanlığına Nur Batıbay Yanmış, Başkan Yardımcılığına Halit Özdemir, Muhasip üyeliğe Ömer Tekkanat, Sekreterliğe Gülher Çelik ve yöne- tim kurulu üyeliğine Gülşen Coştu seçilmişlerdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.