SON DAKİKA

ANADOLU HASTANESİ 23. YAŞINDA

Bu haber 31 Aralık 2019 - 22:50 'de eklendi ve 154 views kez görüntülendi.

1993 yılında Kemer bölgesin- de “Özel Kemer Klinik” ismiyle faaliyet göstermeye başlayan, ilk hastanesini Kemer’de açan Anadolu Hastaneleri 23. kuruluş yıldönümünü 2020 Nisanında kutlayacak. Hastane yönetimi kutlamalara, ilk göz ağrısı olan Kemer’de sağlık çalışanlarına mangal partisi vererek başladı.

1997 yılında ilk kez Kemer’de kurulan ve daha sonra Antalya merkezi ve ilçelerinde toplam 7 sağlık kurumuna ulaşan Özel Anadolu Hastanesi 23. yılını kutluyor.

Kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçe- vesinde, Kemer Özel Anadolu Hasta- nesi’de bir mangal partisi düzenlendi. Etkinliğe, Anadolu Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Çaylak, Kemer Anadolu Hastanesi Başhe- kimi Dr. Mehmet Dilek, Kemer Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yılmaz Çiftçi, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ceren Avanos İnce ile ilçedeki doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarından kalabalık bir grup katıldı.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Kemer Anadolu Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Dilek “Nisan 2020’de Ke- mer Anadolu Hastanesi’nin 23. yılına giriyoruz. Dolayısıyla hem kurumun 23. yılına merhaba diyelim hem de bölgedeki tüm değerli meslektaşlarımız ve sağlık personelleri ile bir arada bulunup öğle yemeği yemek istedik. Yemeğimize gelen bütün arkadaş- larımıza teşekkür ediyorum bizleri onurlandırdılar. Anadolu Hastanesi olarak da bölgede ilk özel hastane olma özelliğimiz ve 22 yıldır da sürekli hizmet verdiğimiz bir kurum olarak çalışmalarımıza yine devam edece- ğiz.“ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.